Szczęść Boże!

Pragnę napisać i podzielić się swoimi myślami i odczuciami o „Zeszytach Maryjnych”. Prenumeruję to czasopismo już od dawna i za każdym razem z niecierpliwością czekam na każdy numer. Lektura „Zeszytów” jest dla mnie jakby uczestnictwem w rekolekcjach, które wiele dają. Artykuły, świadectwa, modlitwy i wszystko inne, co w tych „Zeszytach” jest, wydaje się być bezpośrednio do mnie skierowaną nauką.

Na co dzień mam wiele bólu i cierpienia, ponieważ moje dzieci pobłądziły w życiu. Boli mnie jako matkę to, co u nich się dzieje. Dlatego też każdy „Zeszyt Maryjny” jest jak balsam na obolałe serce. Czytam je jednym tchem, modlę się i dziękuję za to czasopismo.

„Zeszyty” pozwalają mi spojrzeć na różne kłopoty tak jak Maryja patrzyła. Ona codziennie uczy mnie pokory i zaufania Bogu, Bożej Opatrzności. „Zeszyty” uczą jak mam postępować, tj. modlitwa, modlitwa, modlitwa.

Bardzo cieszę się z tak wspaniałej lektury jak „Zeszyty Maryjne”. Pokazałam je mojej siostrze i ona też zaczęła prenumerować. Czytam każdy numer dokładnie, a nawet kilka razy. Jeszcze raz dziękuję z całego serca za to czasopismo, które jest dla mnie drogowskazem w życiu i ukojeniem w cierpieniu.

Czcicielka Matki Bożej Licheńskiej

Jadwiga

Kontakt

Telefon: (48) 63 270 77 20
Email: mater@marianie.pl 
WWW: http://maryja.pl/

nr konta:
Bank Pocztowy S.A. o/Konin
85 1320 1449 2762 9475 2000 0001

      

       logo 777bialeeee

 

 

               Polityka prywatności

Dane adresowe

Centrum Formacji Maryjnej
„Salvatoris Mater”
ul. Klasztorna 4
62-563 Licheń Stary