Szczęść Boże!

Dziękuję za „Zeszyty Maryjne”, które otrzymuję systematycznie. Są piękną lekturą na każdą wolną chwilę mojego życia. Są drogowskazem na każdy dzień, na smutki i radości, na problemy, które dzięki modlitwie stają się łatwiejsze do pokonania.

Tylko moja głęboka wiara w moc modlitwy, codzienny różaniec, dają mi siłę, zdrowie, świadectwo uczciwego życia, które staram się przekazywać swoim dzieciom, wnukom i prawnukom.

Moja droga ziemskiego życia – już za chwilę osiemdziesięcioletnia, nie była łatwa, lecz usłana trudnościami, przeszkodami, chorobami i cierpieniem.

Wszystko to zdołałam pokonać tylko dzięki szczerej modlitwie i oddaniu się w opiekę Matki Bożej. Za Jej przykładem modlę się nieustannie w intencji mojej rodziny o miłość, zgodę, o ich życie według przykazań Bożych. To Matka Boża wskazała mi piękną modlitwę w intencji małżeństw, nowennę O pokój i miłość w rodzinie.

Matka Boża Licheńska, Patronka szczęścia rodzinnego, jest przy mnie, prowadzi każdego dnia, dba o moją wierność Chrystusowi i uczy, jak najlepiej Mu służyć.

„Zeszyty Maryjne” są dla mnie tym, czym dla ucznia praca domowa. Pozostanę nadal wierną uczennicą Matki Bożej, by odczuwać Jej macierzyńską miłość i wsparcie. A dokąd Bóg pozwoli, wspierać licheńskie dzieło maryjne.

Pozdrawiam – wdzięczna Lucyna

Kontakt

Telefon: (48) 63 270 77 20
Email: mater@marianie.pl 
WWW: http://maryja.pl/

nr konta:
Bank Pocztowy S.A. o/Konin
85 1320 1449 2762 9475 2000 0001

      

       logo 777bialeeee

 

 

               Polityka prywatności

Dane adresowe

Centrum Formacji Maryjnej
„Salvatoris Mater”
ul. Klasztorna 4
62-563 Licheń Stary