Msza Święta z Maryją
 Eucharystyczne rekolekcje maryjne

21-23 czerwca

Chrystus zaprosił do przeżywania Ofiary Mszy św. cały Kościół – ziemski i niebiański. Maryja, która stała pod Jego krzyżem, gdy składał tę Ofiarę uwielbienia i zadośćuczynienia Ojcu za nasze grzechy – w sposób szczególny jest obecna przy każdym ołtarzu, na którym sprawowana jest Msza św.

Zapraszamy do uczestnictwa w rekolekcjach maryjnych wszystkich, którzy pragną uczyć się od Maryi owocnego przygotowania i przeżywania spotkania z Jezusem Eucharystycznym. Ona, pełna łaski, Ducha Świętego i miłości uczy nas autentycznej postawy człowieka Eucharystii, nieprzerwanie adorującego Chrystusa w swoim sercu i z radością przyjmującego spełnienie tej miłującej bliskości w darze Mszy św.

Eucharystyczne rekolekcje maryjne to czas głębokiej refleksji i poszukiwania odpowiedzi na pytania: czy jestem człowiekiem Eucharystii? Czy obecność na Mszy św. jest dla mnie jedynie wypełnieniem obowiązku, czy raczej uczestnictwem w sprawowanej Ofierze Chrystusa, gdzie wraz z Maryją staję pod Jego krzyżem, by czerpać ze źródła łaski zbawienia? Czy jestem wiarygodnym świadkiem i moje uczestnictwo we Mszy św. przynosi owoce miłości?

Cykl konferencji duchowych, liturgia Mszy św., adoracja Najświętszego Sakramentu pomogą Ci owocnie przeżyć ten piękny czas w bliskości z Maryją przy Jezusie Eucharystycznym. Będzie możliwość rozmowy z rekolekcjonistą.

 

Kontakt

Telefon: (48) 63 270 77 20
Email: mater@marianie.pl 
WWW: http://maryja.pl/

nr konta:
Bank Pocztowy S.A. o/Konin
85 1320 1449 2762 9475 2000 0001

      

       logo 777bialeeee

 

 

               Polityka prywatności

Dane adresowe

Centrum Formacji Maryjnej
„Salvatoris Mater”
ul. Klasztorna 4
62-563 Licheń Stary