16-18 marca 

Maryja Sanktuarium Ducha Świętego

Rekolekcje wielkopostne dla organizatorów i przewodników pielgrzymek oraz wszystkich zainteresowanych przesłaniem licheńskiego sanktuarium

   Maryja, pokorna Służebnica Pańska, już w pierwszym momencie swojego istnienia została napełniona Duchem Świętym – stała się Jego świątynią, doskonałą i przeczystą – Niepokalaną. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, by w cieniu czułego spojrzenia Licheńskiej Pani rozważać napomnienie św. Pawła: Czyż nie wiecie żeście świątynią Boga i że Duch Boży mieszka w was? (1 Kor 3,16). Czy na wzór Niepokalanej Matki, całej świętej, nieustannie troszczymy się, by nie zniszczyć świątyni Ducha w nas?
   Te wielkopostne rekolekcje to doskonała okazja, by zajrzeć w głąb swojego serca – sanktuarium Boga w nas. Zapraszamy.

 

29 czerwca - 1 lipca

Patronka szczęścia rodzinnego

Rekolekcje maryjne dla czcicieli Matki Bożej Licheńskiej

  Obraz Matki Bożej Licheńskiej to obraz Tej, która jest przykładem człowieka prawdziwie szczęśliwego, ponieważ przyjęła do swojego życia Boga, uwierzyła Mu, słuchała Go i towarzyszyła Mu aż po krzyż. I tę Matkę, prawdziwie szczęśliwą, czcimy w Jej licheńskim wizerunku, do Niej wołamy, u Niej szukamy pomocy, byśmy i my doznali szczęścia. Prosząc Maryję o pomoc – naucza rekolekcjonista, ks. Janusz Kumala MIC – trzeba równocześnie być gotowym usłuchać Jej, gdy mówi: Zróbcie wszystko, cokolwiek powie wam mój Syn (J 2,5). Nie wystarczy wpatrywać się w Jej oblicze oczekując cudu, ale trzeba, tak jak słudzy w Kanie Galilejskiej, napełnić stągwie naszych serc wodą dobrych czynów, które Chrystus przemieni w wino naszego zbawienia i uczyni źródłem szczęśliwego życia. 

   Szukasz szczęścia dla siebie i swojej rodziny? – Przyjedź na nasze rekolekcje i zawierz Tej, która doświadczyła pełni szczęścia, Patronce szczęścia rodzinnego. 

Kontakt

Telefon: (48) 63 270 77 20
Email: mater@marianie.pl 
WWW: http://maryja.pl/

nr konta:
Bank Pocztowy S.A. o/Konin
85 1320 1449 2762 9475 2000 0001

 

      

      logo 777bialeeee

Dane adresowe

Centrum Formacji Maryjnej
„Salvatoris Mater”
ul. Klasztorna 4
62-563 Licheń Stary