„Zeszyty Maryjne” odkryłam dla siebie niedawno, tuż po pielgrzymce rodzinnej do Lichenia. Jakiś wewnętrzny głos mówił mi, że to poezja wprost dla mnie. Z wielkim zainteresowaniem, uwagą i skupieniem przeczytałam pierwsze nadesłane mi numery. Później z niecierpliwością czekałam na kolejne. Tak jest do dzisiaj…

   Czym są dla mnie „Zeszyty Maryjne”? Tak do końca sama nie wiem. W każdym kolejnym numerze odkrywam coś dla siebie. Niektóre teksty czytam wielokrotnie. Zadziwiające jest to, że za każdym razem odkrywam w ponownej lekturze coś nowego, zauważam coś, czego nie zauważałam wcześniej. „Zeszyty Maryjne” są zeszytami, z których odczytuję prawdy życiowe, wskazówki dotyczące życia zarówno osobistego, jak i rodzinnego. Uczą mnie właściwych relacji z Bogiem, z drugim człowiekiem, z samą sobą, z własnym „ego”, z własnym „ja”.

   „Zeszyty Maryjne” są chwilami odprężenia, odpoczynku. Są też źródłem mądrości, obcowaniem z pięknem słowa, w tym z poezją. Są też ukojeniem dla oczu poprzez piękne obrazy. „Zeszyty Maryjne” są chwilami modlitwy, natchnień duchowych, momentami wyciszenia, refleksji, wersami rozważań, zamyśleń i przemyśleń, różańcem nabożeństw, dobrą lekturą na wszystkie dni, pocieszeniem, ukojeniem, poezją i deserem. Są mądrym słowem, które polecam innym, na które ja sama czekam z utęsknieniem i po które sięgam ilekroć jest mi źle. Z uwagą śledzę każdy nadesłany mi numer.

Agata

Kontakt

Telefon: (48) 63 270 77 20
Email: mater@marianie.pl 
WWW: http://maryja.pl/

nr konta:
Bank Pocztowy S.A. o/Konin
85 1320 1449 2762 9475 2000 0001

      

       logo 777bialeeee

 

 

               Polityka prywatności

Dane adresowe

Centrum Formacji Maryjnej
„Salvatoris Mater”
ul. Klasztorna 4
62-563 Licheń Stary