Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Zeszyty Maryjne” są dla mnie chlebem, są radością o każdym poranku, gdy jeszcze wszyscy śpią. Czytam każdą stronę z wielkim zapałem i uczę się, co mi Maryja na ten dzień ofiaruje. Jak przeżyć ten nowy dzień, aby wieczorem za wszystkie łaski podziękować, a za błędy przeprosić. I swoim przykładem nieść radość dzieciom i wnukom.

   W moim życiu rodzinnym, które zaczęłam od 1977 r., wciąż mi towarzyszy Najświętsza Maryja. Prosiłam Ją o łaskę dla mojego małżeństwa, abym wytrwała w nim na dobre i złe. Prosiłam przez kolejne lata o zdrowie dla moich dzieci, dla męża. Gdy dzieci kolejno zawierały związki małżeńskie w Ludzimierzu, prosiłam Matkę Bożą o silną wiarę dla dzieci, aby wytrwały w swoich związkach małżeńskich. W posagu dostawały ode mnie różaniec i książeczkę do nabożeństwa, bo ta od I Komunii już jest za uboga dla nich.
   „Zeszyty Maryjne” prenumeruję od 2008 r. Gdy mąż zmarł, pojechałam zaraz do sanktuarium w Ludzimierzu i tam na stoliku leżały „Zeszyty Maryjne” . Wzięłam jeden z myślą o tym, że teraz tylko Matka Boża będzie mi towarzyszyć, której będę mogła się pożalić i pytać: „Co dalej?”. I tak się stało. W kolejnych „Zeszytach” dostawałam broszurki, które czytałam dzieciom, wnukom, jak mnie odwiedzały. I rozdawałam im, aby się modliły.
   „Zeszyty Maryjne” są u mnie na stole, aby każdy, kto usiądzie, mógł sobie oglądać, poczytać lub wybrać „motto życia”, bo one są ogromną mocą na te trudne czasy i światełkiem nadziei na dalsze życie.
   I proszę Maryję, abym mogła oglądać moje dzieci u Jej stóp i Jezusa Miłosiernego. Aby żadne nie zgubiło się po drodze swojego życia. W „Zeszytach” znajduję pokrzepienie, czuję Ducha Świętego, który daje natchnienie moim dzieciom i radość życia, że warto się uczyć, warto od siebie wymagać, bo to kieruje nas ku Bogu i Matce Najświętszej.


Szczęść Boże
Krystyna B.

Kontakt

Telefon: (48) 63 270 77 20
Email: mater@marianie.pl 
WWW: http://maryja.pl/

nr konta:
Bank Pocztowy S.A. o/Konin
85 1320 1449 2762 9475 2000 0001

      

       logo 777bialeeee

 

 

               Polityka prywatności

Dane adresowe

Centrum Formacji Maryjnej
„Salvatoris Mater”
ul. Klasztorna 4
62-563 Licheń Stary