maj-czerwiec 2017

Maryja, Matka Syna Bożego i nasza Matka

Zeszyty Maryjne 3  Z wielką radością do rąk Czytelników oddajemy kolejny numer „Zeszytów Maryjnych”, w których słowem i refleksją obejmujemy osobę Maryi jako naszej czujnej i troskliwej Matki. W Jej macierzyństwie szukamy zarówno bliskości, jak i wzoru niezłomnej wierności Bogu, niegasnącej nadziei i zwycięskiej miłości. Maryja jest Matką pełną łask Ducha Świętego, która pomaga swoim dzieciom otworzyć się na działanie Bożej łaski. Pomaga, by mocni wiarą w życiowej wędrówce w stronę nieba nie poddały się i nie uległy pokusie rezygnacji z wysiłku współpracy z Bożą łaską.
   Czytelnikom poszukującym drogowskazów wiary w formowaniu własnych sumień, jak i pobożnym życiu rodzinnym polecamy dział Z Maryją w drodze. Maryja jest naszą najlepszą Przewodniczką po drogach życia, jest z nami w naszych radościach i smutkach, uczy nas kochać i pokazuje jak zwyciężać w cierpieniu, jak nie gasić nadziei w sercach. To Ona prowadzi nas paschalną drogą za tryumfującym Barankiem i wspiera nas w chwili naszej życiowej paschy, w naszym przechodzeniu ze śmierci grzechu do nowego życia – życia mocą Zmartwychwstałego Chrystusa.
   Zapraszamy wszystkich Czytelników na spotkanie, na łamach naszego Czasopisma, z Maryją, Matką Syna Bożego i naszą Matką, która obecna w świętych miejscach i wizerunkach Gietrzwałdu, Lichenia, Miedniewic i Fatimy, przynosi swoim dzieciom potrzebne łaski jako Pośredniczka i Pocieszycielka, Ukochana Matka.
   Wszystkich zachęcamy do wspólnego z nami poznawania, umiłowania i naśladowania Maryi, naszej – z woli Chrystusa – Matki.

Spis treści:

ZM 3 2017 spis

 

Kontakt

Telefon: (48) 63 270 77 20
Email: mater@marianie.pl 
WWW: http://maryja.pl/

nr konta:
Bank Pocztowy S.A. o/Konin
85 1320 1449 2762 9475 2000 0001

 

      

      logo 777bialeeee

Dane adresowe

Centrum Formacji Maryjnej
„Salvatoris Mater”
ul. Klasztorna 4
62-563 Licheń Stary