rek 611-13 czerwca

Być dla innych jak Maryja

Rekolekcje o budowaniu relacji z ludźmi

Jedną z najtrudniejszych rzeczy w życiu jest umiejętność tworzenia dobrych, przyjaznych relacji z ludźmi – nieraz nawet w najbliższej rodzinie. Zapraszamy na rekolekcje maryjne wszystkich tych, którzy pragną uczyć się od Maryi Jej sposobu odniesienia do ludzi. Którzy chcą zaczerpnąć z Jej łagodności, wyrozumiałości i roztropności w patrzeniu na każdego człowieka. Którzy chcą uczyć się od Niej, że najbardziej wtedy kochamy innych i cieszymy się dobrymi wzajemnymi relacjami, gdy prowadzimy ich do Jezusa – źródła wszelkiego dobra. Zapraszamy

 

 18-20 czerwca

Pełna łaski
Maryja ewangelisty Łukasza

Rekolekcje biblijne (lectio divina) w Szkole Niepokalanego Poczęcia

Pełna łaski – czysta i święta Maryja, uczy nas postawy pokornego i łagodnego bycia przed obliczem Boga. Wsłuchiwania się i rozważania w sercu Jego świętej woli. Pozwól słowu Bożemu dotknąć twojego serca, by otworzyło się na strumień łask Bożych. 

 

9-11 lipca

Piękno życia z Maryją

Rekolekcje w Szkole Niepokalanego Poczęcia

Aby uczyć się pięknego życia warto trwać blisko Maryi, nieustannie wpatrując się w Nią, zachwycić się pięknem Jej cnót i pragnąć, by nasze serce stało się odbiciem Niepokalanego Serca Maryi. Odczuwasz niespełnioną tęsknotę za pięknem? Odnajdziesz je w życiu z Maryją. Zapraszamy

 

6-8 sierpnia

Jakże się to stanie? (Łk 1,34)

Rekolekcje maryjne o rozpoznawaniu woli Bożej i podejmowaniu decyzji

 Jakże się to stanie? – pytaniem tym Maryja zachęca nas do poszukiwania prawdy, by bez lęku, w duchu pokory, u Boga szukać odpowiedzi na nękające nas wątpliwości. Wskazuje nam na Jezusa – Drogę, Prawdę i Życie. W Nim odnajdziemy spełnienie. Jeżeli Twoimi myślami targają wątpliwości, w sercu czujesz niepokój, a na usta cisną się pytania: Jak? Dlaczego? Zapraszamy Cię na nasze rekolekcje, gdzie pod przewodnictwem Maryi podążysz drogami Bożej Prawdy i usłyszysz głos Boga w swoim sumieniu.

 

20-22 sierpnia

Otuleni Bożą miłością

Rekolekcje w Szkole Niepokalanego Poczęcia

Zostaliśmy wybrani i umiłowani przez Boga. Każdego dnia otula nas swoją miłością. Uczmy się od Maryi odpowiadać na tę Bożą miłość pokornym fiat. Zapraszamy Cię na nasze rekolekcje, byś poczuł, jak wielką miłością darzy Cię Bóg i nauczył się, na wzór Maryi, dostrzegać tę miłość w każdej sekundzie swojego życia. 

Kontakt

Telefon: (48) 63 270 77 20
Email: mater@marianie.pl 
WWW: http://maryja.pl/

nr konta:
Bank Pocztowy S.A. o/Konin
85 1320 1449 2762 9475 2000 0001

 

      

      logo 777bialeeee

Dane adresowe

Centrum Formacji Maryjnej
„Salvatoris Mater”
ul. Klasztorna 4
62-563 Licheń Stary