24-26 maja

Licheńska Matka – Patronka szczęścia rodzinnego

Rekolekcje maryjne dla rodziców

Dążenie do budowania szczęśliwej rodziny napotyka we współczesnym świecie na wiele zagrożeń. Co robić, aby się im przeciwstawić? Jak budować szczęście w rodzinie? Jak odzyskać utraconą radość i pokój rodzinnego domu? Czy istnieje jedna recepta na szczęście? Na te i wiele innych pytań uczestnicy rekolekcji będą szukać odpowiedzi razem z Matką Bożą Licheńską, często nazywaną Patronką szczęścia rodzinnego. Ona jest blisko wszystkich spraw rodzinnych, trudów codziennego życia i wychowania dzieci, stąd warto spieszyć do Niej, by w szkole Maryi uczyć się, czym jest szczęście i jak wypełnić nim rodzinny dom.

Szukasz szczęścia dla swojej rodziny, dla swoich dzieci? Nie wiesz co robić, bo dziecko przestało chodzić do kościoła? – Zapraszamy na rekolekcje maryjne. To cykl konferencji duchowych, czas na liturgię Mszy Świętej, na modlitwę, adorację Najświętszego Sakramentu, na wspólne rozmowy o rodzinnych sprawach, bez pośpiechu i stresu. Będzie możliwość rozmowy z rekolekcjonistą.

 


2-4 sierpnia

W szkole Maryi i Józefa – iść razem przez życie

Rekolekcje maryjne dla małżeństw

 (z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich)

Razem – jak Maryja i Józef zjednoczeni obecnością Boga pośród Nich. Oto wzór świętego małżeństwa, do którego zostali wezwani wszyscy sakramentalni małżonkowie.

Kochacie się? – to piękne. Ale jaką miłością? Z jakiego źródła czerpiecie moc miłowania? Co was jednoczy? Świat zapomniał, czym jest małżeństwo i gdzie tkwi jego istota. Nie wystarczy żyć obok siebie, żeby być razem. W szkole Maryi i Józefa, do której zapraszamy wszystkich małżonków, nauczycie się iść przez życie razem z Jezusem. Przekonacie się, jak cudowna może być to wędrówka – niekoniecznie łatwa, lecz jakże piękna, bo jaśniejąca blaskiem Chrystusowej miłości.

Do uczestnictwa zapraszamy młodych małżonków i tych z wieloletnim stażem. Każdy moment jest dobry, by ponownie chwycić się za dłonie, odnowić przyrzeczenia małżeńskie i dalej pójść razem – razem z Jezusem, którego gdzieś w codzienności życia małżeńskiego może zagubiliśmy.

Rekolekcje maryjne to cykl konferencji duchowych, czas na liturgię Mszy Świętej, na modlitwę, adorację Najświętszego Sakramentu oraz chwile wytchnienia pośród zieleni licheńskiego sanktuarium. Będzie możliwość rozmowy z rekolekcjonistą.

Kontakt

Telefon: (48) 63 270 77 20
Email: mater@marianie.pl 
WWW: http://maryja.pl/

nr konta:
Bank Pocztowy S.A. o/Konin
85 1320 1449 2762 9475 2000 0001

      

       logo 777bialeeee

 

 

               Polityka prywatności

Dane adresowe

Centrum Formacji Maryjnej
„Salvatoris Mater”
ul. Klasztorna 4
62-563 Licheń Stary